W pełni reprezentujemy poszkodowanych

Po wypadku, najważniejszym celem jest powrót do zdrowia, a w przypadku śmierci także zapewnienie środków do życia dla osób uprawnionych po śmierci osoby bliskiej (np. po śmierci małżonka, ojca czy dziadka). Dlatego zapewniamy załatwienie formalności i pełne reprezentowanie klientów wobec ubezpieczycieli oraz w sądach.

 

 

 

Dochodzenie odszkodowań

Dzięki naszej pomocy, Klienci mogą poświęcić wszystkie siły na powrót do zdrowia, my natomiast dostarczamy im środków finansowych na te działania.

Dzięki naszej pomocy, Klienci mogą poświęcić wszystkie siły na powrót do zdrowia, my natomiast dostarczamy im środków finansowych na te działania. Zdajemy sobie sprawę, że dochodzenie odszkodowań niesie ze sobą sporo nerwów, stresu i jest czasochłonne dla osób, które nie są specjalistami w tej dziedzinie.

Nasza pomoc w odszkodowaniach polega nie tylko na zbieraniu dokumentacji, ale również na uczestniczeniu w sprawach sądowych. Dlatego – mając wieloletnie doświadczenie w tego typu działaniach – podejmujemy się tego wyzwania, otaczając poszkodowanego właściwą opieką.

Od początku zastrzegamy, że nasi Klienci mają absolutną kontrolę nad naszymi działaniami i wgląd w dokumentację, która pozwoli uzyskać odszkodowanie wypadkowe. Doceniamy ich wskazówki oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zdając sobie sprawę z wagi takich działań.

Konsultujemy z Klientami wszelkie podejmowane przez nas działania

Nasi Klienci mają pełną kontrolę nad podejmowanymi przez nas działaniami, a wszelkie kolejne kroki są z nimi na bieżąco konsultowane.

Zrozumiały język dla wszystkich

Za naszych klientów przebijamy się przez procedury i formalny język prawny, ponadto po wielu latach działania umiemy w przystępny sposób opowiedzieć naszym Klientom całą sytuację językiem prostym i dla każdego zrozumiałym.

Całe ryzyko po stronie Advoco

W przypadku jakiegokolwiek niepowodzenia całość ryzyka jest po stronie Advoco i nie ponoszą Państwo żadnych konsekwencji z tego powodu.

Warszawa

tel: +48 22 290 53 15
e-mail: biuro@advoco.pl

ul. Hoża 29/31 lok.79
00-521 Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

10 + 1 =