Dochodzenie odszkodowań- Kancelaria odszkodowawcza Warszawa

Już od kilkunastu lat kancelaria Advoco pomaga swoim klientom w dochodzeniu odszkodowań. Nasi prawnicy posiadają specjalistyczną wiedzę, oraz wieloletnią praktykę prawną, dlatego są w stanie pomóc nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach odszkodowawczych.

Dochodzenia odszkodowań- zakres działania kancelarii

  • odszkodowania samochodowe
  • odszkodowania po wypadkach w pracy
  • odszkodowania za pożar
  • odszkodowania za zalanie domu
  • odszkodowania za straty moralne i zadośćuczynienie
  • odszkodowania za mobbing w pracy
  • odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych w Internecie
  • odszkodowania za błędy medyczne

Zakres dochodzenia odszkodowań

Ustalenie odpowiedzialności za wypadek. Zaczynamy działać natychmiast po otrzymaniu stosownych dokumentów od klienta, ponieważ wtedy  mamy więcej narzędzi prawnych aby dochodzić należnego wyrównania szkód.

Zebranie dokumentów

Dzięki bieżącej praktyce prawnej i odszkodowawczej mamy aktualną wiedzę w jaki sposób wykazać straty klienta przed ubezpieczycielem lub sądem w sprawie o odszkodowanie. U nas możesz liczyć na profesjonalną poradę i wytłumaczenie jakie dokumenty są potrzebne, aby wykazać straty przed ubezpieczycielem lub sądem.

Prowadzenie sprawy- dochodzenie odszkodowań

Prowadzimy sprawy zarówno na etapie przesądowym,  korespondując z ubezpieczycielem jak i na etapie postepowania przed sądem. Zatem niezależnie na jakim etapie chcesz skorzystać z naszych usług, oraz jak dawno był wypadek- jesteśmy do dyspozycji.

Dochodzenie odszkodowań- nasze wynagrodzenie

Nasze honorarium jest wyliczane na bazie uzyskanej kwoty i jest z reguły wynagrodzeniem prowizyjnym. Płacisz dopiero za efekt pracy.

Bieżąca informacja

Nasi klienci są na bieżąco informowani o postępach ich sprawy. Zatem na każdym jej etapie wiesz jakie działania podejmujemy.

Obsługa klientów w całej Polsce

Nasi klienci mieszkają w całej Polsce, zatem nawet jeżeli mieszkasz w małej miejscowości, możesz liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie.

Zadzwoń- bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!