Obsługa firm – uzyskanie odszkodowania

Dysponujmy prawnikami- specjalistami od odszkodowań, którzy z jednej strony obsługują firmy w tym kwestie związane z uzyskaniem odszkodowania, a z drugiej zapewniają kompetentną i pełną informację, pozwalającą przedsiębiorcy na bieżącą kontrolę nad sprawą.

Obsługujemy firmy m.in. w uzyskaniu:

  • Odszkodowania za naprawę ciągników siodłowych, naczep oraz pojazdów specjalistycznych
  • Odszkodowania za naprawę maszyn rolniczych
  • Odszkodowania za naprawę posiadanych maszyn i urządzeń na halach produkcyjnych

Oczywiście rodzajów zdarzeń ubezpieczeniowych, z którymi spotykają się firmy jest o wiele więcej. Zapraszamy zatem do kontaktu, aby kompetentnie pod względem prawnym przygotować sprawę, a nastąpienie wykazać racje przedsiębiorcy w postępowaniu sądowym.

Obsługa firm- odszkodowania za naprawę maszyn i urządzeń

Posiadanie ubezpieczenia urządzeń to jedno, a otrzymanie odpowiedniego odszkodowania to drugie. Zdarza się, iż posiadane otrzymane odszkodowanie nie pokrywa w całości kosztów naprawy urządzenia, lub też naprawa technologicznie wymaga wymiany także innych elementów, które nie były ujęte w kosztorysie ubezpieczalni. Zdarza się także, iż urządzenie nie jest już obecnie produkowane, a jego otrzymane odszkodowanie nie wystarcza na zakup obecnego modelu. Występujemy zatem do ubezpieczalni wykazując straty klienta w postępowaniu likwidacyjnym i sądowym.

 

 

Obsługa firm- wysokiej klasy eksperci  i rzeczoznawcy

Współpracujemy z niezależnymi ekspertami – rzeczoznawcami dzięki którym jesteśmy w stanie wykazać rację przedsiębiorców w konkretnych sprawach odszkodowawczych.

 

Obsługa firm- analiza warunków polis OC zarządu przedsiębiorstw

Nasi prawnicy mają doświadczenie w analizie prawnej warunków polis OC członków zarządu. Dzięki wskazaniu elementów newralgicznych w prawnych zapisach ogólnych warunków ubezpieczenia, jesteśmy w stanie wskazać te obszary, które są potencjalnym ryzykiem dla przedsiębiorcy. Dzięki temu zarząd danej spółki ma pełną wiedzę co kupuje i za co płaci.

 

Obsługa firm- windykacja

Reprezentujemy firmy w sporach z innymi przedsiębiorcami najczęściej o zapłatę za usługi czy też za niewłaściwe wykonanie usługi. Obsługiwane podmioty gospodarcze reprezentujemy na etapie przesądowym jak i następnie w sądzie.

Współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą liczyć na pełną, bieżącą informację co do stanu toczącej się sprawy.