Odzyskiwanie odszkodowań – jak działamy?

Całościowo zajmujemy się uzyskaniem odszkodowania

Naszym zadaniem jest maksymalne odciążenie osób poszkodowanych od spraw prawnych i ubezpieczeniowych. Pozwala to skoncentrować się na spokojnym powrocie do zdrowia oraz codziennej aktywności. Zdajemy sobie sprawę, że większość naszych klientów nie ma dodatkowych środków finansowych na leczenie i procedury prawne, dlatego też każdorazowo staramy się pomóc naszym klientom także w tym zakresie. Jako firma zajmująca się odszkodowaniami zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy posiadają ogromną wiedzę prawną i praktykę z zakresu ubezpieczeń OC (odpowiedzialności cywilnej)

Dzięki partnerom medycznym możemy zapewnić wysokiej klasy diagnostykę medyczną powalającą rzetelnie określić uszczerbek na zdrowiu, a co za tym idzie ustalić odpowiednią kwotę odszkodowania, czyli odpowiedzieć na powszechne pytanie: „ile odszkodowania za…,”. Negocjujemy wysokości odszkodowań z ubezpieczycielami, a nasi prawnicy reprezentują poszkodowanych przed sądami. Zdajemy sobie sprawę, że odzyskiwanie odszkodowań jest trudnym procesem, ale posiadając wieloletnie doświadczenie, przystępujemy do każdej sprawy odpowiednio przygotowani.

Rzetelność i referencje

Po latach działania na rynku wielu naszych klientów poleca nas innym osobom, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu i nie mają wiedzy która firma zajmująca się odszkodowaniami jest dla nich najlepsza. Ponieważ uczciwość i rzetelność działań jest naszym znakiem rozpoznawczymi wśród firm odzyskujących odszkodowania dlatego też duża część naszych klientów pochodzi z rekomendacji osób które były już wcześniej naszymi klientami

Kiedy zwrócić się do kancelarii?

Należy pamiętać, że u prawników słowo „termin” jest słowem najważniejszym. Sprawca z reguły podważa znaną wersję zdarzeń, dlatego też warto już na samym początku nie tracić nerwów i dbając o swoje interesy, skontaktować się z nami powierzając sprawę naszym specjalistom.

Podejmujemy się także spraw dawnych jak i bardzo trudnych. Warto zatem zadzwonić do nas abyśmy z całym zaangażowaniem mogli w Państwa imieniu dopilnować Państwa spraw.