Pomoc w uzyskaniu odszkodowania - ogólnopolska kancelaria w Warszawie

Jako firma świadcząca pomoc w odszkodowaniach, oferujemy Państwu współpracę z wysokiej klasy prawnikami- specjalistami od odszkodowań, którzy posiadają bogatą wiedzę i praktykę prawną oraz znajomość sposobów postępowania firm ubezpieczeniowych.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z ubezpieczenia OC sprawcy

Działania naszej Kancelarii koncentrują się na Państwa  sytuacji prawnej i odszkodowawczej. Pozwala to skoncentrować się osobie poszkodowanej na powrocie do zdrowia, zostawiając nam specjalistyczne procedury prawnicze i ubezpieczeniowe.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania- zebranie dokumentów

Większość obsługiwanych przez nas spraw to odszkodowania dla osób po wypadkach, którym należy się zadośćuczynienie i odszkodowanie z OC sprawcy. Już od samego początku ukierunkowujemy naszych klientów jakimi zasadami należy się kierować zbierając dowody (nie tylko medyczne), aby wykazać wszystkie następstwa wypadku.

Czytaj więcej: Jak wykazać następstwa wypadku?

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania- postępowanie likwidacyjne

W pierwszej kolejności po zebraniu dowodów należy przedłożyć nasze roszczenia firmie ubezpieczeniowej, która przejmuje odpowiedzialność za wypadek. Firma ubezpieczeniowa w ramach postępowania weryfikuje całość dokumentacji sięgając samodzielnie do materiałów źródłowych z Policji lub akt sądu karnego.

Czytaj więcej: O co wnioskujemy do ubezpieczalni po wypadku? 

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania- bieżąca informacja

Zawsze pamiętamy, aby na bieżąco informować naszych klientów o podejmowanych przez nas działaniach. Każdorazowo przystępnie tłumaczymy całą procedurę odszkodowawczą, dzięki czemu mają Państwo pełną wiedzę i świadomość podejmowanych przez nas kroków prawnych.

Wysokość należnego odszkodowania

Mając wiedzę w jaki sposób konstruować roszczenie, jesteśmy w stanie w prawidłowy sposób oszacować wielkość kwoty należnego odszkodowania i zadośćuczynienia. Posiadając wieloletnie doświadczenie, przystępujemy do każdej sprawy odpowiednio przygotowani. Negocjujemy wysokość odszkodowania z ubezpieczycielem, a gdy trzeba to nasi prawnicy reprezentują Państwa przed sądem.

Sprawa sądowa

W wielu przypadkach kwoty proponowane przez ubezpieczycieli nie wyrównują całości strat, które ponosi osoba poszkodowania w wypadku. W takim przypadku za zgodą klienta występujemy na drogę sądową, aby uzyskał należne kwoty odszkodowania i zadośćuczynienia.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania- rzetelność i referencje

Po  latach prowadzonej działalności, duża część naszych obecnych klientów pochodzi z rekomendacji osób, które już wcześniej korzystały z naszych usług. Co świadczy o zaufaniu i profesjonalnej obsłudze.

Kiedy zwrócić się do kancelarii

Im prędzej dowiedzą się Państwo na co zwrócić uwagę, przy gromadzeniu dowodów swoich strat tym odszkodowanie będzie wyższe.

Poza uszczerbkiem na zdrowiu, utraconymi zarobkami istnieje cały katalog spraw  dotyczący życia osobistego, zawodowego czy społecznego, które należy wykazać. Z czasem coraz trudniej jest znaleźć odpowiednich świadków i dotrzeć do wymaganych dokumentów. Warto zatem skontaktować się z nami już na samym początku, abyśmy mogli  przeanalizować sprawę i podjąć odpowiednie działania.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania- wynagrodzenie

Nasze wynagrodzenie to z reguły procent od uzyskanej kwoty odszkodowania.

Zapraszamy do kontaktu! Zespół Advoco.