Advoco » Informacje o odszkodowaniach » odszkodowanie » odszkodowanie po wypadku drogowym » Uraz po wypadku samochodowym a odszkodowanie. Część 1

Uraz po wypadku samochodowym a odszkodowanie. Część 1

Wypadek samochodowy zawsze jest ciężkim przeżyciem, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Choć niektórym osobom udaje się wyjść z niego bez większego uszczerbku na zdrowiu, uczestnicy wypadków często odnoszą różnego rodzaju obrażenia. Z tego powodu wiele osób, które miały wypadek nie z własnej winy, stara się uzyskać odszkodowanie od towarzystw ubezpieczeniowych. Niestety, ubezpieczyciele nie zawsze przychylają się do składanych przez poszkodowanych wniosków.

Odszkodowanie powinno zrekompensować nam straty poniesione w wypadku. Nic dziwnego zatem, że osobom, którym odmówiono jego wypłaty lub wypłacono znacznie niższą od oczekiwanej kwotę, towarzyszy uczucie zdenerwowania, zagubienia i rezygnacji.

Chcąc uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie po wypadku z tytułu poniesionych strat zaczynamy szukać rad na forach internetowych lub posiłkujemy się wiedzą naszych znajomych, choć może okazać się, że nie znajdzie ona zastosowania w naszym przypadku. Gdzie zatem najlepiej szukać pomocy, by otrzymać przysługujące nam odszkodowanie, jeśli odwołania lub wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy nie przynoszą rezultatów?

W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firmy specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, takiej jak Kancelaria Advoco. Bazując na specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa i ubezpieczeń oraz wieloletnim doświadczeniu, zapewniamy swoim klientom profesjonalną opiekę na każdym etapie postępowania. Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa występujemy w ich imieniu przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i dążymy do wypłaty maksymalnego odszkodowania.

Z jakimi sprawami można zgłaszać się do kancelarii? Właściwie z wszystkimi. Najlepszym tego potwierdzeniem będą przykłady spraw, które opiszemy w następnym artykule. W każdym przypadku naszym prawnikom udało się wywalczyć odszkodowanie lub zwiększyć jego wysokość. Fakty mówią same za siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *