Kancelaria odszkodowawcza Advoco ogólnopolska kancelaria z Warszawy

Od ponad piętnastu lat pomagamy osobom poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień. Oferujemy specjalistyczną pomoc w sprawach prawnych i ubezpieczeniowych. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.

W jakich sprawach  pomaga kancelaria odszkodowawcza Advoco?

 • Odzyskujemy odszkodowania z OC sprawcy szkody;
 • Odzyskujemy odszkodowania z polis AC;
 • Pomagamy po wypadkach przy pracy (odszkodowania od pracodawcy i z ZUS);
 • Odzyskujemy odszkodowania po wypadkach w pracy rolniczej;
 • Pomagamy po potrąceniu pieszego;
 • Uzyskujemy odszkodowania wypadkach rowerowych;
 • Dochodzimy odszkodowań po pożarach i zalaniach budynków;
 • Uzyskujemy odszkodowania za straty moralne, urazy psychiczne i zadośćuczynienia;
 • Odzyskujemy odszkodowania  zadośćuczynienia po śmierci osoby bliskiej;
 • Pomagamy klientom w przypadkach mobbingu i naruszenia dóbr osobistych;
 • Uzyskujemy odszkodowania za represje komunistyczne, stalinowskie;
 • Dochodzimy odszkodowania za błędy medyczne;
 • Uzyskujemy dodatkowe renty od ubezpieczycieli odzyskując odszkodowania zdrowotne;

Zadzwoń, jeżeli któryś z punktów dotyczy także Ciebie lub Twojej rodziny.

Pięć powodów dlaczego warto powierzyć sprawę kancelarii Advoco

Bezpłatna weryfikacja sprawy

Kancelaria bezpłatnie analizuje sprawy które przyjmuje do obsługi- uzyskania odszkodowania. Mając specjalistyczną wiedzę prawną, pomagamy na każdym etapie postępowania- zarówno niebawem po wypadku, jak i później- już po pierwszej odpowiedzi ubezpieczyciela. U nas możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i rzetelną weryfikację szans na otrzymanie odszkodowania.

Wiemy, w jaki sposób jak wyliczyć należne odszkodowanie i zadośćuczynienie dla konkretnej sytuacji życiowej. Mamy doświadczenie jak wykazać straty osoby poszkodowanej tak, aby była podstawa do otrzymania jak najwyższej rekompensaty po wypadku.

Dowody w sprawie o odszkodowanie

U nas możesz liczyć na profesjonalną poradę i weryfikację posiadanych już dowodów powypadkowych, objaśnienie jakie dokumenty są niezbędne, aby wykazać swoją szkodę powstałą w wyniku wypadku. W wybranych przypadkach nasza kancelaria pomaga w pozyskaniu dokumentów w imieniu klienta.

Prowadzimy sprawy zarówno na etapie roszczenia przesądowego, korespondując z ubezpieczycielem i prowadząc negocjacje co do wysokości należnego odszkodowania. Zatem skorzystaj z naszych usług jeżeli chcesz aby ubezpieczyciel jak najszybciej dokonał pierwszej wypłaty.

Dochodzenie roszczeń w sądzie w postępowaniu cywilnym

Jeżeli okaże się iż droga polubowna wyczerpała się, a ubezpieczalnia nie wypłaciła satysfakcjonującej kwoty, masz możliwość skierowania sprawy na drogę sądową lub podpisania ugody. Specjalizujący się w odszkodowaniach adwokat lub radca prawny może poprowadzić Twoją sprawę.

Jesteś na bieżąco poinformowana/y o przebiegu postępowania, zatem masz wiedzę, na jakim etapie jest sprawa. Każdorazowo staramy się, aby uzyskanie odszkodowania trwało krótko, a wypłaty na rzecz osoby poszkodowanej były maksymalnie wysokie.

Język prawny zrozumiały dla naszych klientów

Przystępnie wytłumaczymy pisma urzędowe i z kancelarii prawnych osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z prawem czy ubezpieczeniami. Powierzając nam sprawę, masz pełną wiedzę „o co chodzi” w otrzymanym piśmie z ubezpieczalni, prokuratury lub adwokata strony przeciwnej.

Nasze honorarium jest wyliczane na bazie uzyskanego odszkodowania i jest to z reguły procent od wygranej kwoty. Zatem płacisz, za efekt naszych działań oraz nie musisz ponosić kosztów prawnika zaraz na początku postępowania.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju

Nasi klienci mieszkają na terenie całej Polski, często w mniejszych miejscowościach.

Szukasz profesjonalnej kancelarii do obsługi po wypadku?

Zadzwoń! Mamy wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań.

Zapraszamy. Kancelaria Advoco