Firma odszkodowawcza Advoco

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą odszkodowawczą, która specjalizuje się w skutecznym odzyskiwaniu odszkodowań, jednocześnie otaczając poszkodowanego i jego rodzinę należytą opieką, bowiem zdajemy sobie sprawę, jak stresującym wydarzeniem jest wypadek.

Mając duże doświadczenie w branży ubezpieczeń – wcześniej pracując w korporacjach – wiemy, w jaki sposób rozmawiać z ubezpieczycielami, aby odzyskać należne pieniądze. Jako skuteczna firma ściągająca odszkodowania, wiele razy reprezentowaliśmy naszych Klientów w sądach, dlatego zapewniamy profesjonalną obsługę prawną, zarówno na etapie przedsądowym, jak i przed sądem.

Stawiamy przede wszystkim na rzetelność, jakość, komfort psychiczny poszkodowanego i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Każdą traktujemy indywidualnie, dobierając doświadczonego i kompetentnego specjalistę, który daje pewność, że cały proces odzyskiwania ubezpieczenia zakończy się pełnym sukcesem. Dajemy gwarancję, że nasza firma zajmująca się odszkodowaniami powypadkowymi dołoży wszelkich starań, żeby zapewnić Państwu kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie.