Firma odszkodowawcza- ogólnopolska kancelaria odszkodowawcza

Doświadczenie i kompetencje firmy odszkodowawczej Advoco

Już od kilkunastu lat jako kancelaria odszkodowawcza pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynień osobom poszkodowanym oraz ich rodzinom. Nasi specjaliści pracowali uprzednio dla firm ubezpieczeniowych, dlatego też wiemy w jaki sposób wywalczyć jak największe odszkodowanie. Mając doświadczenie oraz bieżącą praktykę prawną jesteśmy w stanie pomóc nawet w skomplikowanych przypadkach.

Jakie sprawy obsługujemy?

Jako firma odszkodowawcza podejmujemy się spraw w których osoba poszkodowana chce uzyskać należne wyrównanie szkód. Najczęściej są to wypadki samochodowe, wypadki w pracy, wypadki w rolnictwie. Pomagamy poszkodowanym pieszym, rowerzystom i motocyklistom. Obsługujemy klientów po pożarach i zalaniach nieruchomościNie jest nam obca tematyka błędów medycznych.

Straty moralne

Ważnym elementem roszczenia są także straty niematerialne które trudno przeliczyć na pieniądze. Obsługujemy klientów w przypadkach mobbingu oraz naruszenia dóbr osobistych w Internecie.

Zakres działań- firma odszkodowawcza Advoco

 • Wysyłamy roszczenia do ubezpieczycieli, które odpowiednio sformułowane, stanowią dokumentację w sprawie sądowej o odszkodowanie.
 • Uzyskujemy dla klientów odszkodowania z ZUS i KRUS
 • Pomagamy poszkodowanym pracownikom i rolnikom
 • Piszemy odwołania od decyzji ubezpieczycieli
 • Negocjujemy ugody na życzenie klienta
 • Prowadzimy sprawy sądowe o odszkodowanie

O co wnioskujemy w imieniu klienta?

W zależności od indywidualnej sytuacji osoby poszkodowanej wnosimy o:

 • Odszkodowanie: czyli wszystkie koszty, które zostały poniesione w związku z wypadkiem i utraconymi zarobkami.
  Czytaj więcej: O co wnioskujemy po wypadku? 
 • Renta: najczęściej wynika ze zwiększonych potrzeb po wypadku, czyli konieczności wizyt lekarskich, rehabilitacji czy też opieki nad osobą poszkodowaną.
  Czytaj więcej: Renta po wypadku  
 • Zadośćuczynienie: to finansowe wyrównanie doznanej krzywdy czyli niematerialnych następstw wypadku. Czytaj więcej: Zadośćuczynienie

Wynagrodzenie kancelarii odszkodowawczej

Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero od wygranej kwoty. Honorarium jest liczone z reguły jako procent od uzyskanej kwoty odszkodowania. Sprawy do obsługi analizujemy bezpłatnie.

Niezbędne dokumenty dla firmy odszkodowawczej

Najważniejsze jest zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji, zatem im wcześniej zaczniemy ją kompletować tym skuteczniej będziemy w stanie udowodnić swoje racje.
Czytaj więcej: Jakie dokumenty zbierać po wypadku?

Analiza sprawy- badanie sprawy przez firmę odszkodowawczą

Mając specjalistyczną wiedzę ubezpieczeniową i prawną, umiemy indywidualnie pomóc osobom poszkodowanym. Wskazujemy odpowiednią ścieżkę postępowania, aby klient uzyskał jak największą rekompensatę po wypadku.

Bieżąca informacja i kontrola sprawy – firma odszkodowawcza

Nasi klienci są na bieżąco informowani o podejmowanych przez nas działaniach na każdym etapie sprawy.

Język prawny zrozumiały dla klientów

Przystępnie wytłumaczymy pisma urzędowe i prawne osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z prawem czy ubezpieczeniami. Klienci na bieżąco mają świadomość co dzieje się w ich sprawie gdy otrzymują pisma w ramach postępowania likwidacyjnego czy też sądowego.

Spokojny powrót do zdrowia- firma odszkodowawcza

Zdajemy sobie sprawę, że skutki wypadku często dotykają całą rodzinę, działamy zatem tak, aby nie musieli Państwo angażować się w kwestie prawne. Dzięki nam mogą Państwo skoncentrować się na  dochodzeniu do zdrowia.

Zapraszamy! Zespół Advoco.