Kancelaria odszkodowawcza Advoco

Doświadczenie i kompetencje kancelarii Advoco

Szukasz doświadczonej kancelarii, która zajmie się odzyskaniem odszkodowania w Twoim imieniu?

Zapraszamy!

Od kilkunastu lat osoby poszkodowane oraz ich rodziny zwracają się do nas o pomoc w uzyskaniu odszkodowań i zadośćuczynień. Wielu z nas pracowało uprzednio dla firm ubezpieczeniowych, zatem u nas możesz liczyć na znajomość procedur odszkodowawczych, oraz aktualną praktykę prawną. Mamy wiedzę jak wyliczyć należne odszkodowanie i zadośćuczynienie, oraz wykazać straty osoby poszkodowanej w zależność od konkretnej sytuacji. Potrafimy wskazać odpowiedną ścieżkę prawną, która najszybciej doprowadzi do wypłaty odszkodowania.

Mając wieloletnie doświadczenie, świadczymy kompetentną pomoc nawet w skomplikowanej sprawie.

Jakie sprawy obsługujemy?

Najczęściej uzyskujemy odszkodowania po następujących zdarzeniach:

 • wypadki samochodowe i motocyklowych
 • wypadki w pracy
 • wypadki w rolnictwie
 • potrącenia pieszych
 • wypadki rowerowe
 • odszkodowania po pożarach
 • odszkodowania po zalaniach nieruchomości
 • odszkodowania po błędach medycznych
 • uzyskujemy odszkodowania za straty moralne i zadośćuczynienia
 • pomagamy klientom w przypadkach mobbingu i naruszenia dóbr osobistych
 • uzyskujemy odszkodowania za represje PRL

Straty moralne

Ważnym elementem roszczenia są  straty moralne, które trudno przeliczyć na pieniądze, dlatego obsługujemy klientów w uzyskiwaniu zadośćuczynień. Pomagamy także w odszkodowaniach w przypadkach mobbingu oraz naruszenia dóbr osobistych w Internecie.

Wynagrodzenie kancelarii odszkodowawczej

Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero od wygranej kwoty, zatem nie musisz się martwić że musisz mieć pieniądze na prawnika. Honorarium jest liczone z reguły jako procent od uzyskanej kwoty odszkodowania. Sprawy do obsługi analizujemy bezpłatnie.

Analiza sprawy- badanie sprawy przez firmę odszkodowawczą

Mając specjalistyczną wiedzę prawną, umiemy indywidualnie pomóc osobom poszkodowanym. zarówno na początku –  już od etapu postępowania prokuratorskiego, sądu karnego jak i później. U nas masz pełną informację jaka ścieżka postępowania będzie najlepsza, aby uzyskać jak największą rekompensatę po wypadku.

Bieżąca informacja i kontrola działań – firma odszkodowawcza

Jesteś na bieżąco poinformowany o przebiegu postępowania i podejmowanych przez nas działaniach. Zatem masz wiedzę na jakim etapie jest Twoja sprawa. Każdorazowo staramy się, aby uzyskanie odszkodowania trwało krótko, a wypłaty były maksymalnie wysokie.

Język prawny zrozumiały dla klientów

Przystępnie wytłumaczymy pisma urzędowe i prawne osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z prawem czy ubezpieczeniami. Powierzając nam sprawę masz pełną wiedzę „o co chodzi” w dokumencie, który właśnie otrzymałeś z ubezpieczalni, prokuratury lub sądu.

Spokojny powrót do zdrowia- firma odszkodowawcza

Zdajemy sobie sprawę, że skutki wypadku często dotykają całą rodzinę, działamy zatem tak, aby nie musieli Państwo angażować się w kwestie prawne. Mogą Państwo skoncentrować się na  dochodzeniu do zdrowia i powrocie do codziennej aktywności.

Zadzwoń – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!

Zapraszamy.

Kancelaria Advoco.