Kancelaria odszkodowawcza Advoco

Szukasz doświadczonej kancelarii, która kompleksowo zajmie się odzyskaniem odszkodowania w Twoim imieniu?

Zapraszamy do kontaktu.

Od kilkunastu lat pomagamy osobom poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień. Wielu z nas pracowało uprzednio dla firm ubezpieczeniowych, zatem możesz u nas liczyć na znajomość procedur prawnych i odszkodowawczych.

Wyliczenie należnej kwoty odszkodowania

Jako Twój pełnomocnik mamy wiedzę jak wyliczyć należne odszkodowanie i zadośćuczynienie oraz jak wykazać straty osoby poszkodowanej w zależności od konkretnej sytuacji życiowej. Potrafimy wskazać odpowiednią ścieżkę prawną, która najszybciej doprowadzi do wypłaty odszkodowania.

Świadczymy kompetentną pomoc nawet w najbardziej skomplikowanej sprawie.

Jakie sprawy obsługujemy?

Specjalizujemy się w odszkodowaniach m.in. po następujących zdarzeniach:

 • wypadek komunikacyjny (z polisy OC sprawcy i AC);
 • wypadek przy pracy, (w tym odszkodowania z ZUS);
 • wypadek w pracy rolniczej;
 • potrącenia pieszych;
 • wypadki rowerowe;
 • dochodzimy odszkodowania po pożarach i zalaniach nieruchomości;
 • uzyskujemy odszkodowania za straty moralne i zadośćuczynienia;
 • pomagamy klientom w przypadkach mobbingu i naruszenia dóbr osobistych;
 • uzyskujemy odszkodowania za represje PRL;
 • dochodzimy odszkodowania za błędy medyczne;
 • uzyskujemy renty za doznane urazy

Skuteczne dochodzenie odszkodowania przez kancelarię Advoco

Analiza sprawy do uzyskania odszkodowania

Mając specjalistyczną wiedzę prawną pomagamy na każdym etapie postępowania- czyli od postępowania prokuratorskiego zaraz po wypadku, sądu karnego nad sprawcą, jak i później- już po odpowiedzi ubezpieczyciela. U nas masz kompleksowe wsparcie, oraz pełną informację, jaka ścieżka postępowania będzie najlepsza, aby uzyskać jak największą rekompensatę za zdarzenie.

Sprawy do prowadzenia analizujemy bezpłatnie.

Zebranie odpowiednich dokumentów

U nas możesz liczyć na profesjonalną poradę, sprawdzenie posiadanych dowodów powypadkowych, objaśnienie jakie dokumenty są niezbędne, aby wykazać swoją szkodę powstałą w wyniku wypadku do zgłoszenia roszczenia przed ubezpieczycielem lub sądem. W wybranych przypadkach nasza kancelaria odszkodowawcza pomoże w pozyskaniu dokumentów w imieniu klienta wskazujących na poniesione straty osobowe i majątkowe.

Profesjonalne prowadzenie sprawy przez firmę odszkodowawczą

Prowadzimy sprawy zarówno na etapie roszczenia przesądowego, korespondując z ubezpieczycielem i prowadząc negocjacje ugody na życzenie klienta, jak i na etapie postępowania sądowego. Zatem możesz skorzystać z naszych usług niezależnie od tego, na jakim etapie odzyskiwania odszkodowania obecnie jesteś.

Bieżąca informacja na każdym etapie postępowania

Jesteś na bieżąco poinformowana/y o przebiegu postępowania, zatem masz wiedzę, na jakim etapie jest sprawa. Każdorazowo staramy się, aby uzyskanie odszkodowania trwało krótko, a wypłaty na rzecz osoby poszkodowanej lub członka rodziny były maksymalnie wysokie.

Język prawny zrozumiały dla klientów na każdym etapie sprawy

Przystępnie wytłumaczymy pisma urzędowe i z kancelarii prawnych osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z prawem czy ubezpieczeniami. Powierzając nam sprawę, masz pełną wiedzę „o co chodzi” w otrzymanym piśmie z ubezpieczalni, prokuratury lub adwokata strony przeciwnej.

Wynagrodzenie kancelarii odszkodowawczej za dochodzenie roszczeń

Nasze honorarium jest wyliczane na bazie uzyskanej kwoty i jest to z reguły prowizja od wygranej kwoty. Zatem wypłacisz je nam dopiero, gdy masz efekt naszych działań i nie ponosisz kosztów na prawnika zaraz na początku postępowania.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju

Nasi klienci mieszkają na terenie całej Polski, a dzięki Internetowi i poczcie elektronicznej w telefonie, fizyczna odległość do danej miejscowości przestaje mieć znaczenie.

 

Szukasz profesjonalnej kancelarii do obsługi po wypadku?

Zadzwoń! Mamy wieloletnie doświadczenie nawet w bardzo trudnych sprawach.

Zapraszamy.

Kancelaria Advoco.