Poszkodowani w wypadku

Najważniejszy jest szybki powrót do zdrowia, aby można było powrócić do codziennego funkcjonowania. Staramy się pomagać poprzez dostarczanie środków na leczenie z odszkodowania, a także dzięki naszym partnerom medycznym oferujemy wysokiej klasy diagnostykę zdrowotną (m.in. MRI, TK) pozwalającą na precyzyjne określenie stanu zdrowia chorego, a co za tym idzie pełną dokumentację medyczną niezbędną do oszacowania wysokości odszkodowania.

Wypadek śmiertelny

Śmierć w wypadku jest zawsze ciosem dla osób bliskich. Dlatego też warto aby poza słowami otuchy podjąć realne działania które pomogą finansowo pozostałym osobom z rodziny w kolejnych latach. Ważne jest współdziałanie osób z dalszej rodziny które pomimo trudnej sytuacji mogą podjąć działania, które pozwolą wdowie i dzieciom na dalsze godne życie.

Wypadek w pracy

Wypadek w pracy jest zdarzeniem trudnym, bo w wielu przypadkach eliminuje na długo z życia zawodowego. Ponadto, często istnieje obawa, że pracodawca zwolni pracownika, jeżeli ten upomni się o odszkodowanie. Zatem warto zbierać wszystkie dokumenty, aby można było określić przebieg zdarzenia oraz mieć kontakt ze świadkami. Ułatwi to niewątpliwie proces odzyskiwania ubezpieczeń.

Inne rodzaje wypadków

Rodzajów wypadków jest bardzo dużo, każde zdarzenie jest rozpatrywane przez nas indywidualnie, a podjęte działania adekwatne do konkretnej sytuacji.

Warszawa

tel: +48 22 290 53 15
e-mail: biuro@advoco.pl

ul. Hoża 29/31 lok.79
00-521 Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

9 + 13 =