Kancelaria odszkodowawcza Wrocław

Nasza kancelaria uzyskuje odszkodowania dla klientów po wypadkach z Wrocławia i z okolic miast: Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Lubina, Polkowic czy Świdnicy. Nie pobieramy opłat wstępnych za rozpatrzenie sprawy. Każda sprawa o odszkodowanie jest traktowana przez nas indywidualnie. Zawsze dobieramy odpowiedni tryb postępowania do konkretnej sytuacji powypadkowej.

Odszkodowanie za wypadek samochodowy we Wrocławiu i województwie dolnośląskim

Województwo dolnośląskie posiada rozwiniętą sieć autostrad: A4, A8, A18, oraz sieć dróg krajowych: S3, S5 i S8 oraz wiele dróg lokalnych pomiędzy miastami. Ze względu na dużą liczbę osób podróżujących, dochodzi do wielu wypadków, za które należy się odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Proponujemy zatem klientom, aby skupili się na powrocie do sprawności, a nam powierzyli prowadzenie swojej sprawy o odszkodowanie. 

Wypadki rowerzystów i motocyklistów

Ze statystyk wynika, iż z rowerzystów to osoby starsze są najczęściej ofiarami wypadków. Motocykliści, także odnoszą poważne obrażenia, które często rzutują na ich dalsze życie. Nasze działania niosą za sobą realną pomoc, pozwalającą na otrzymanie wysokich kwot odszkodowań. Środki z odszkodowania są wsparciem w leczeniu i rehabilitacji osób poszkodowanych w wypadku. Współpracujemy także z lekarzami, którzy potrafią ocenić następstwa wypadku dla osoby poszkodowanej, a co za tym idzie odpowiednio umotywować roszczenie o odszkodowanie.

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

Ponieważ w województwie dolnośląskim działają duże zakłady przemysłowe , stąd zdarzają się wypadki przy pracy, za które należy się odszkodowanie. Każdorazowo należy zadbać o wszelkie dokumenty związane z wypadkiem. Należy pamiętać aby nie podpisywać dokumentów, których nie rozumiemy bez konsultacji ze specjalistą.

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie

Województwo dolnośląskie jest także terenem rolniczym, dlatego też zdarzają się wypadki w rolnictwie, za które należy się odszkodowanie z OC rolników. Każdorazowo dobieramy odpowiedni sposób postępowania, aby odpowiednio uzasadnić, roszczenie o odszkodowanie. Będąc firmą pomagająca w uzyskaniu odszkodowania posiadamy wieloletnie doświadczenie ubezpieczeniowe i prawnicze. Zapraszamy do kontaktu.