Odszkodowania Opole

Nasza kancelaria uzyskuje odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach z Opola oraz z całego województwa opolskiego w tym z okolic miast: Strzelec Opolskich, Krapkowic, Olesna, Kędzierzyna Koźla, Głubczyc, Prudnika, Nysy, Brzegu, Namysłowa czy Kluczborka. Nie pobieramy opłat wstępnych za rozpatrzenie sprawy. Każda sprawa o odszkodowanie jest przez nas traktowana indywidualnie.

Odszkodowania za wypadki samochodowe w Opolu i województwie opolskim

Przez województwo opolskie przebiega gęsta sieć dróg czyli zaczynając od autostrady A4 po sieć dróg pomiędzy miastami. Najwięcej wypadków samochodowych ma miejsce na drogach nr 11 i 94.  Już na samym początku po wypadku powinniśmy skierować się do prawnika od odszkodowań. Specjalista taki podpowie nam w jaki sposób gromadzić dokumenty, które następnie pozwolą na otrzymanie odszkodowania. Posiadając wiedzę na temat przepisów prawnych, oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się także spraw trudnych i zapomnianych.

Odszkodowanie za wypadki przy pracy w Opolu i województwie opolskim

Ponieważ w województwie opolskim działa też wiele zakładów przemysłowych, dlatego też zdarzają się wypadki przy pracy za które należy się odszkodowanie. Warto zatem zbierać dokumentację po wypadku, porozmawiać z kolegami z pracy, którzy mogliby poświadczyć okoliczności zdarzenia, aby można było ubiegać się o odszkodowanie. Ponadto po wypadku nie należy podpisywać dokumentów, których nie rozumiemy. Zawsze lepiej wcześniej zapytać się specjalisty czy podpisanie danego dokumentu nie będzie miało wpływu na wypłatę odszkodowania.

Odszkodowanie za wypadek rolniczy

Rolnictwo w województwie opolskim jest rozwinięte i dobrze zmechanizowane. Obsługa maszyn rolniczych czy oporządzanie zwierząt może być przyczyną wypadku, po którym należy się odszkodowanie z polisy OC rolnika. Będąc firmą pomagająca w uzyskaniu odszkodowania, posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie i odszkodowanie z pols OC rolników. Zapraszamy do kontaktu.