Odszkodowania Elbląg

Nasza kancelaria uzyskuje odszkodowania po wypadku dla klientów z Elbląga, w tym także z okolic miast: Olsztyna, Ełku, Iławy, Działdowa, Ostródy, Kętrzyna, Pasłęku, Olsztynka czy Szczytna . Nie pobieramy opłat wstępnych za rozpatrzenie sprawy. Każda sprawa o odszkodowanie jest przez nas traktowana indywidualnie. Zawsze dobieramy odpowiednią strategię postępowania do Państwa sytuacji powypadkowej.

Odszkodowanie po wypadkach samochodowych w Elblągu i województwie warmińsko-mazurskim

Województwo warmińsko-mazurskie posiada urozmaiconą rzeźbę terenu z rozsianymi jeziorami i dużą ilością lasów. Drogi w lasach często są kręte, co w połączeniu ze zmienną pogodą powoduje, że dochodzi do wypadków za które należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie. Mając wieloletnie doświadczenie prawne w sporach z ubezpieczycielami potrafimy odpowiednio wykazać Państwa straty, aby uzyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie. Należy pamiętać iż skutki wypadku często wykraczają poza fizyczne urazy i mają wpływ na dalsze życie poszkodowanego także w życiu społecznym czy zawodowym. Podejmujemy się także spraw trudnych i skomplikowanych, a także takich w których sprawca jest nieznany, a dochodzenie prokuratorskie umorzono. Mamy także klientów, którzy przychodzą do nas ze sprawami które były dawno abyśmy je przeanalizowali co też czynimy. Zapraszamy do kontaktu. 

Odszkodowanie po wypadku przy pracy

Ponieważ w województwie warmińsko-mazurskim działają zakłady przemysłowe, szczególnie przemysłu drzewnego, dlatego zdarzają się wypadki przy pracy, za które należy się Państwu odszkodowanie. Po wypadkach przy pracy, należy pamiętać o odpowiednio sporządzonych protokołach powypadkowych. Opracowanie protokołów spoczywa na barkach pracodawcy. Ponadto także należy uważać, aby pochopnie nie podpisywać dokumentów, których nie rozumiemy. Zawsze lepiej zapytać się wcześniej specjalisty niż być „mądrym po szkodzie”.

Odszkodowanie po wypadku w rolnictwie

Województwo warmińsko-mazurskie jest terenem rolniczym, dlatego zdarzają się wypadki w rolnictwie za które należy się odszkodowanie z OC rolników. Każdorazowo potrzebne są odpowiednie dokumenty, aby potwierdzić następstwa zdarzenia. Zawsze wykazujemy ubezpieczalni, iż odszkodowanie i zadośćuczynienie należy się, oraz powinno być odpowiednio wysokie. Będąc kancelarią pomagającą w uzyskaniu odszkodowania, posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.